AUTOKROSS

Kalender

Liqui Moly autokrossi Eesti meistrivõistlused 2022

29. jaanuar – Matsi Talv
07. mai – Misso
04. juuni – Ohekatku
09. juuli – Taali / Hinsa
28. august – Smiltene
17. september – Matsi
15. oktoober – Tapa

 

 

 

                                                                                                               

Broneerimiskeskkond

Vaata siit: Broneerimiskeskkond

Veokareg

Vaata siit: Veokareg

AUTOKROSSI UUDISED

VEOAUTOSPORDI KOMITEE

Erko Sibul

  • Veoautokomitee esimees
  • erko.sibul@mail.ee
  • +372 53 476 515

Marko Luhthein

  • Veoautokomitee liige
  • marko.luhthein@mail.ee
  • +372 5661 2210

Oliver Ojaveer

  • Veoautokomitee liige
  • oliver.ojaveer@gmail.com
  • +372 51 997 293

Aare Müil

  • Veoautokomitee liige
  • aare@aspar.ee
  • +372 50 13 037

Aare Teder

  • Veoautokomitee liige
  • aare.teder1@gmail.com
  • +372 52 29 911

Marek Kõbu

  • Veoautokomitee liige
  • kobu.paunvere@gmail.com
  • +378 51 18 071

Illimar Hirsnik

  • Veoautokomitee liige
  • illimar@me.com
  • +372 55 659 334

Taavi Niinemets

  • Veoautokomitee liige
  • taavi.niinemets@gmail.com
  • +372 50 55 493

Markus Häidberg

  • Veoautokomitee liige
  • markus.haidberg@gmail.com
  • +372 53 488 116