TEHNIKAKOMITEE

TEHNIKAKOMITEE UUDISED

TEHNIKAKOMITEE

Taavi Luik

  • Tehnikakomitee esimees
  • tehniline@autosport.ee

Karmo Uusmaa

  • FIA reglemendid ja RV tehnilised küsimused
  • tehniline@autosport.ee

Gerhard Toom

  • Drift; võistlusautode ülevaatus tehnilise kaardi taotlemiseks
  • gerhard.toom@gmail.com
  • +372 5627 3010

Kevin Lepind

  • Rahvasport
  • klepind@gmail.com
  • +372 5646 8466

Indrek Irs

  • Rahvasport
  • indrekirs@gmail.com
  • +372 5348 5343

Rainer Kallas

  • Ringrada
  • rainer@gaspre.ee
  • +372 501 8914

Raul Koov

  • Ringrada
  • raul.koov@gmail.com
  • +372 513 7561

Henri Aigro

  • Rallikross
  • henri24@hot.ee
  • +372 5833 4407

Martin Toom

  • Ralli rahvuslikud klassid; turvapuuride ehitus, sertifitseerimine ja sõitjate turvavarustus; võistlusautode ülevaatus tehnilise kaardi taotlemiseks
  • martintoom@europe.com
  • +372 501 5792

Marek Mõistus

  • Ralli üldiselt; turvapuuride ehitus, sertifitseerimine ja sõitjate turvavarustus; võistlusautode ülevaatus tehnilise kaardi taotlemiseks
  • marek.moistus@gmail.com
  • +372 5648 4167

Marko Luhthein

  • Veoautod
  • marko.luhthein@gmail.com
  • +372 5661 2210

Veiko Varik

  • Offroad
  • +372 523 2468