Viljandis tuleb osavõturohke jäärajavõistlus

Viljandi jäärajavõistlus on publikule hästi jälgitav. Foto: Pille Russi

Jäärajasõidu Eesti karikavõistluste teisel etapile laupäeval, 10. veebruaril Viljandi järve jääl on registreerunud 176 sõitjat.

“Jääolud on ideaalsed,” rääkis võistluse üks korraldaja Mati Kask. “Jääl on piisavalt paksust, see on sile, vett jääl pole.”

Erinevalt tavapärasest võistlevad Viljandis piik- ja tavarehviga klassid erinevatel radadel. Piikrehvidega võisteldakse kiiremal rajal, tänavarehvidega tehnilisemal.

Publikule on võistlus väga hästi jälgitav, sest rada kulgeb järve linna jäävas osas. Start antakse sõudeklubi juures ning rada teeb n-ö tagasipöörde Männimäe kandis. Pääs võistlusele on tasuta.

Tänavarehvidega klassid alustavad võistlust laupäeval kell 9.15, piikrehvidega klassid kell 14.10. Võistlus lõpeb kella 17 paiku.

Jäärajasõidu Eesti karikavõistluste esimene etapp sõideti 27. jaanuaril Korijärvel, kolmas ja neljas toimuvad vastavalt 24. ja 25. veebruaril Võrtsjärvel Tarvastu sadamas.

LOE KA NEID UUDISEID:

14. juuni 2024

Jaspar Vaher Pohjanmaa ralli eel: tempomuutusi on palju

Täna antakse Seinäjoel autoralli Soome meistrivõistluste viiendale etapile, Pohjanmaa rallile. Võistlusele registreerunud 114 ekipaaži hulgas on starti minemas ka...
13. juuni 2024

Nädalavahetus autospordis: Eestis kart, kiirendus ja rallisprint, mitmed eestlased stardivad välismaal

Eesti meistri- ja karikavõistluste punkte jahitakse nädalavahetusel neljal alal, mitmed Eesti autosportlased võistlevad välismaal. Kardispordi Eesti meistrivõistlused jätkuvad reedel...
13. juuni 2024

Crosskartide Vasalemma rallisprindil on sees ka kuulus trampliin

Crosskartide rallisprindi Eesti meistrivõistluste teisel etapil laupäeval, 15. juunil Vasalemmas läbivad võistlejad rallikrossiraja kuulsat trampliini mõlemas suunas. Crosskartide rallisprint...
13. juuni 2024

Algas registreerimine tänavustele FIA Mootorispordimängudele

EAL annab teada, et alates tänasest, 13. juunist kuni 01.07.2024 on avatud registreerimine FIA Mootorispordimängudele, mis toimuvad Hispaanias Valencias...