Unibeti ja ERC Delfi Rally Estonia koostöö avab uusi võimalusi mõlemale poolele

Mullused Rally Estonia võitjad Kalle Rovanperä / Jonne Halttunen. Foto: Jaanus Ree

Baltikumi üks suurimaid autospordisündmusi ERC Delfi Rally Estonia ja Unibet sõlmisid koostöölepingu, mille kohaselt on Unibet ERC Delfi Rally Estonia üks suurtoetajatest 2024 ja 2025. aastal. ERC Delfi Rally Estonia sõidetakse 5.-7. juulini.

Alates aastast 2020 WRC kalendris olnud Rally Estonia on 2024. aastal FIA Euroopa meistrivõistluste ERC etapp ja aastal 2025 kuulub Rally Estonia taas WRC sarja kalendrisse. Euroopa meistrivõistlustel, mille tippklassiks on Rally 2 autod, on osalejaid mitmetest Euroopa riikidest ja konkurents on erinevates klassides väga tihe.

Lisaks annab rahvusvahelise tippvõistluse toimumine Eestis hea võimaluse Eesti sõitjatele konkureerida Euroopa tippudega ja püüda kodustel teedel kõrgeid kohti nii üldarvestuses kui erinevates võistlusklassides.

Unibet on rahvusvahelises autorallis kaasas kõrgeimal tasemel kui tehakse koostööd kahekordse WRC maailmameistri Kalle Rovanperäga. Unibeti ja Rally Estonia koostöö saab erilise sära 2025. aastal kui Rally Estonia on WRC sarja etapp ja Kalle Rovanperä plaanib taas teha täishooaja WRC sarjas.

Ergo Maruste, Unibet Eesti tegevjuht: “Unibetil diagnoositi juba ammu healoomuline rallipisik ja nii oleme näiteks pikalt olnud ajaloo noorima autoralli maailmameistri Kalle Rovanperä toetajad. Seda toredam on, et nüüdsest saame kaasa lüüa ka regiooni ägedaima rallipeo Rally Estonia korraldamisel!”

Unibeti panus Eesti sporti on mitmekülgne ja Rally Estonia ainult tugevdab nende tooteportfelli. Rally Estonia näeb selles koostöös võimalust teha veel kvaliteetsemat spordisündmust, kasutades ära Unibeti rahvusvahelise kogemuse spordi vallas.

Janno Siitan, ERC Delfi Rally Estonia tegevjuht: “Unibeti lisandumisega meie suurtoetajate ringi saame juurde rahvusvahelist mõõdet. Omalt poolt pakume neile head platvormi ja kaasa mõtlemist ambitsioonikate turundusplaanide rakendamisel nii ralli eel kui ajal. Koos Unibetiga näeme, et saame spordiennustusse tuua rohkem sisse mootorisporti ja tutvustada nende kliendibaasile seda haaravat ja adrenaliinirohket spordiala.”

1997. aastal asutatud Unibet kuulub ettevõtete gruppi Kindred Group, mis on üks suurimaid veebihasartmänguteenuste pakkujaid maailmas.

ERC Delfi Rally Estonia 2024 sõidetakse Tartu ja Lõuna-Eesti teedel 5.-7. juulini, hooaja neljanda etapina. Võistluste stardi-ja finišipoodium koos mitmekülgse meelelahutusprogrammiga on jätkuvalt rallifännide meelispaigas, Tartu Raekoja platsil ning võistluskeskust ja hooldusala võõrustab nelja-aastase pausi järel taas Tehvandi Spordikeskus. Piletid on müügil Rally Estonia kodulehel ja Piletitaskus.

LOE KA NEID UUDISEID:

20. juuni 2024

Nädalavahetus autospordis: rahvasprint ja superkross Eestis, jätkub Paul Aroni F2 hooaeg

Eestis toimub jaaninädalavahetusel kaks võistlust, Paul Aron ja mitmed teised eestlased võistlevad välismaal. Rahvasprint Panasonic Kehala Karikas sõidetakse laupäeval,...
20. juuni 2024

Armin Raag sai rallikrossi Soome meistrivõistluste etapil teise koha

Armin Raag sai rallikrossi Soome meistrivõistluste etapil Kouvolas krosskartide klassis 125/250 teise koha. Eestis Xtreme klassis võistlev 15aastane Raag...
20. juuni 2024

Võistlejate registreerimine Delfi Rally Estonia EMV ja karikavõistluse osale lõpeb 25. juunil

Võistlejate registreerimine 5.-6. juulini toimuvale Terminal autoralli Eesti meistrivõistluste ja Estonian Junior Challenge neljandale etapile Delfi Rally Estoniale ja...
19. juuni 2024

Crosskartide rallisprindil heideldi sekundikümnendike pärast

Crosskartide rallisprindi Eesti meistrivõistluste teise etapi pingelise võidusõidu Vasalemmas võitis Marko Ringenberg. Ringenberg võitis Vasalemma kardi- ja rallikrossirajal ning...