Toyota Balticu ja Rally Estonia GR Yarise joonistusvõistlus „Tuleviku autosõit – hoides loodust!“

Algas joonistusvõistlus „Tuleviku autosõit – hoides loodust!“ Pilt: Toyota

Ralli ametlik autopartner Toyota ja Rally Estonia korraldavad kõigi väikeste rallisõprade rõõmuks joonistusvõistluse, mille käigus saavad lapsed näidata oma nägemust tuleviku autosõidust.

Toyota ja Rally Estonia joonistusvõistlus toimub vahemikus 15.06.–30.06.2023 ja sellest on oodatud osa võtma kõik 4–12-aastased Eestis elavad lapsed. Osalemiseks tuleb joonistada pilt teemal „Tuleviku autosõit – hoides loodust!“ vähemalt A4 suuruses paberile, teha sellest kvaliteetne foto ja saata see e-posti aadressil toyota@taevas.ee.

Kõik võistlustööd lisatakse Toyota Eesti Facebooki albumisse koos autori eesnime ja vanusega. Kõigil kasutajatel on seejärel võimalik oma lemmiktöödele meeldimisi märkides hääl anda.

Suurel joonistusvõistlusel on suured auhinnad. Parima joonistuse autor saab auhinnaks WRC Rally Estonia rallipasside perepaketi, kus on piletid võitjale, kahele täiskasvanule ja ka sama pere ülejäänud lastele.

Peaauhinnaga käib kaasas ka Toyota GR Yaris Rally1 mudelauto võidutöö autorile, Rally Estonia fännisärgid ja TOYOTA GAZOO Racing WRT nokkmütsid kogu perele. Lisaks veel eksklusiivne võimalus külastada TOYOTA GAZOO Racingu hooldusala.

10 finaali jõudnud autorit, kelle joonistused koguvad enim publikuhääli, saavad Kalle Rovanperä autogrammiga nokkmütsi ja TGR WRT logoga veepudeli.

Joonistusvõistluse lõppvooru töid hindab mainekas žürii, kuhu kuuluvad Rally Estonia peakorraldaja Urmo Aava, rallisõitja Kalle Rovanperä, illustraator Anni Mäger, Toyota Baltic AS-i turundusjuht Elli Tiivel ja Rally Estonia nullauto juht Andrus Laur.

Joonistusvõistluse võitja kuulutatakse välja 3. juulil Toyota Eesti Facebooki lehel.

Joonistusvõistluse detailsed tingimused leiad Toyota Eesti Facebooki lehelt aadressil: bit.ly/toyotajoonistus

LOE KA NEID UUDISEID:

4. märts 2024

Alex Reimann saavutas Porsche Sprint Challenge’i PRO-AM kategooria hooaja esikoha

EST1 Racingu esisõitja Alex Reimann võitis Porsche Sprint Challenge Southern Europe´i hooaja kokkuvõttes PRO-AM kategooria ja lõpetas Sport-divisjonis kolmandal...
4. märts 2024

Paul Aron alustas hooaega poodiumikohaga

Paul Aron saavutas vormel 2 hooaja avaetapil Bahreinis põhisõidus kolmanda koha, sprindis oli ta viies. “Tunne on suurepärane,” rääkis...
3. märts 2024

Kardisportlane Markus Kajak võitis WSK etapi ja tõusis sarja kokkuvõttes poodiumile

Markus Kajak võitis WSK Super Master Series’i viimase etapi Sarno kardirajal, tõustes hooaja kokkuvõttes teiseks. Algse info järgi oli...
29. veebruar 2024

Nädalavahetus autospordis: superkross Eestis, Paul Aron alustab F2 hooaega

Nädalavahetusel sõidetakse Eestis superkrossi, Bahreinis algab aga vormel 2 hooaeg, kus eestlastest osaleb Paul Aron. Eestis jäävad sulailma tõttu...