Selgusid WRC Rally Estonia avashow peaesinejad – nublu ja 5MIINUST

Esineb 5MIINUST. Foto: Masinawärk

Juba neljapäeval toimub Tartu Raekoja platsil WRC Rally Estonia suurejooneline avashow, mille raames astuvad eksklusiivse kavaga üles Eesti muusikaelu nõutuimad artistid – nublu ja 5MIINUST.

WRC Rally Estonia avatseremoonia produtsent Magnus Müürsepp: “Mul on väga hea meel, et aasta-aastalt väärtustab Rally Estonia meelelahutuse osa järjest rohkem. Lisaks rallimaailma adrenaliinile saab publik teenitult järjest enam mõnusat olemist, lahedat seltskonda, head toitu ja parimaid artiste. Hetkel aktuaalseim naisartist Alika astub showl üles just spetsiaalselt selleks õhtuks loodud erikavaga. Sama pooltunni sees teeb oma audiovisuaalse tervituse laval Tartu-Kultuuripealinn 2024 ning nagu traditsioon nõuab, siis Rally Estonia on igal aastal toonud lavale hetkel kõige kuumema hiti. See suvi ei ole erand ning stardipoodiumi ja autode paraadi laval juhatavad sisse ühiskavaga – nublu ja 5MIINUST. Efektide ja show-elementidega Rally Estonia avashow tagasi ei hoia. Selle kulminatsiooniks saab kindlasti olema õhtune Terminaatori kontsert. Mitte väheoluline on seejuures idee, et Tartu kesklinnas toimuv programm on külalistele tasuta ja see on kummardus kõigile, keda ralli on puudutanud ja kes ise on seda puudutust edasi kandnud.”

Oluline on rõhutada, et nublu ja 5MIINUST astuvad Rally Estonia ametliku kontserdi raames Tartus publiku ette veel ühe korra, kui reede õhtul kell 20.00 algab Tartu laululaval nende ühiskontsert Kuum Tuur, mille piletid leiad SIIT.

Neljapäeval 20. juulil tasub Tartus Raekoja platsil kohal olla juba alates 16.30 kuna WRC Rally Estonia avatseremoonia sündmused hakkavad suurel laval pihta kell 16.45, kui kõikide WRC klasside võistlejad ja meeskonnajuhid Becs Williamsi eestvedamisel avaliku pressikonverentsi annavad. Sellele järgneb kell 17.30 WRC tippsõitjate ja Eesti sõitjate autogrammisessioon kohe poodiumi kõrval. Kell 18.00 algab suurjooneline avashow (Alika, nublu, 5MIINUST), alates kell 18.30 on stardipoodiumil kõik WRC ja Eesti meistrivõistluste autod, kokku üle 100 ekipaaži. Kell 20.05 stardib ralli esimene kiiruskatse Eesti Rahva Muuseumi külje all, kuhu on võimalik ka eraldi pääseda nii neljapäevase päevapassiga (25€) või kohapealt ostetava katsepiletiga (20€).  Avapäeva meelelahutusprogrammi peaesineja Terminaator tuleb oma kontserdiga Tartu Raekoja platsil rahva ette kell 22.00. Kõik tegevused Raekoja platsil ning sissepääs ERM-i taga asuvasse hooldusalasse ja EXPO-le on külastajatele kõikidel päevadel tasuta.

Meelelahtust jagub Tartus ja Tartu ümbruses kõikidesse päevadesse ja kõigega kursis olemiseks tasub hoida silma peal Rally Estonia erinevatel infokanalitel – rallyestonia.ee koduleht, pealtvaataja rakendus mobiilis ja Rally Estonia ametlik ajakiri, mis on müügil kõikides Circle K jaamades üle Eesti.”

Rally Estonia pääsmed on müügil Rally Estonia (rallyestonia.ee) ja Piletilevi (piletilevi.ee) kanalites. Rallipass võimaldab ligipääsu kõikidesse pealtvaatamisaladesse ning külastaja saab ise endale koostada meelepärase programmi. Samadelt lehtedelt on võimalik soetada ka unikaalne FIN-EST rallipass, mis tagab ligipääsu kahele MM-etapile: Eesti ja Soome.

Täpsema info katsete ja kõige muu kohta leiab juba ilmunud Rally Estonia 2023 ametlikust ajakirjast, mis on müügil Circle K jaamades üle Eesti ning digiajakiri on kättesaadav Delfi keskkonnas. Lisainfo on leitav Rally Estonia kodulehel, aadressil: https://rallyestonia.ee/pealtvaatajale/uldinfo/programm/.

nublu.

LOE KA NEID UUDISEID:

12. aprill 2024

Maiko Tamm sihib rallikrossi tippsarja RallyX võitu

Team Estonia Autosport liige Maiko Tamm sihib rallikrossi tippsarja RallyX esikohta klassis Supercar. Kahekordne Eesti meister Tamm võitis mullu,...
12. aprill 2024

FIA Ohutusbülletään nr 40, kaitseriietus kardispordis

Võistlejate ohutus on FIA jaoks esmatähtis ja seda nii rohujuuretasandil kui ka meie spordiala kõrgeimal tasemel. Kardispordis on kaitseriietusel...
12. aprill 2024

Audru rahvasprint sõidetakse põneval tänavarajal

Laupäeval, 13. aprillil Audru alevikus toimuval rahvasprindil ootab võistlejaid ees põnev tänavarada. “Audru rada on sõitjatele isegi huvitavam kui...
11. aprill 2024

Nädalavahetus autospordis: võistlused ja testid Eestis, eestlased ralli EM-etapil Ungaris

Nädalavahetusel sõidetakse Audrus rahvasprinti, Raassillas peetakse rallikrossi testipäev ja Noored Roolis avavõistlus ning toimub palju muudki. Audru aleviku tänavarajal...