Ott Tänak ja VivatBet sõlmisid sponsorlepingu, et tuua fänne tippspordile veelgi lähemale  

Ott Tänak. Foto: Pille Russi

Rallisõitja Ott Tänak ja ametlik Eesti spordiennustusportaal VivatBet sõlmisid koostöölepingu, et panna õlg alla Eesti spordi edendamisele ja tuua põnev rallimaailm fännidele veelgi lähemale.

VivatBet Ott Tänaku ametliku spordiennustuspartnerina toetab rallisõitjat kuni järgmise rallihooaja lõpuni ning lubab enda poolt teha kõik, et tagada rallisõitjale igakülgne tugi ning pakkuda samal ajal fännidele võimalust olla ralliuudiste, telgitaguste ja nüanssidega kursis terve tuleva rallikarusselli vältel.

“Kuigi käimasolev hooaeg on jõudnud juba finišisirgele ja sõita on jäänud veel viimane etapp Jaapanis, oleme alustanud ettevalmistustega järgnevaks hooajaks. Rõõm on näha, et VivatBet on järjepidevalt panustamas Eesti sporti ja selle arengusse ning otsustanud ka rallimaailma oma jalajälje maha jätta. Loodetavasti saame juba järgmise hooaja lõpus üheskoos tähistada seatud eesmärkide saavutamist,” kommenteeris Tänak.

Et fännidele rallimaailma veelgi lähemale tuua, hakkab Ott Tänak VivatBeti kaudu kommenteerima oma tegemisi rallidel, lisaks korraldab VivatBet fännidele erinevaid üritusi ja võimaldab osa saada eksklusiivsetest pakkumistest.

“Teotahtelise ametliku Eesti spordiennustuste portaalina soovib VivatBet teha koostööd kõige ambitsioonikamate tegijatega ning Oti näol on kahtlemata tegemist Eesti ühe kõige kompromissituma ja asjatundlikuma sportlasega, kelle saavutustele elab kaasa praktiliselt kogu Eesti,” ütles VivatBeti juhatuse liige Edgar Schlümmer.

“Ralli on viimastel aastatel olnud Eesti spordihuviliste teravdatud pilgu all ning soovime rallist saadavaid elamusi fännidele otse vahendada, olgu selleks siis ralli eel, ajal või pärast juhtunu,” lisas Schlümmer. “Elame VivatBetis innuga kaasa, et meie ralliekipaaž saaks Eesti spordiajalukku uusi ja uhkeid peatükke kirjutada. Fännidel soovitame juba praegu VivatBeti sotsiaalmeediat jälgima hakata, et Oti tegemistega varakult kursis olla.”

LOE KA NEID UUDISEID:

28. november 2023

EAL-i teenetemärgi kandidaate saab esitada 12. detsembrini

EAL-i teenetemärgi omistamiseks on võimalik esitada kandidaate kuni käesoleva aasta 12. detsembrini. Taotluse teenetemärgi andmiseks saab esitada iga Eesti...
28. november 2023

Tutvu 2024. aasta kalendriprojektiga!

Valminud on esialgne kalendriprojekt 2024. aastaks. “Avaldame kalendriprojekti, et võistlejad saaksid tutvuda esialgse plaaniga ja korraldajad vaataksid veel korra...
27. november 2023

Mark Martin Loomets WSK poodiumil, Robin Särg etapil teine

Mark Martin Loomets lõpetas WSK hooaja Franciacortas poodiumil, teenides Final Cupi üldkokkuvõttes teise koha. Mini U10 klassis alustas täna...
26. november 2023

Mark Martin Loomets stardib WSK Final Cupil eelfinaalis esikohalt

WSK Final Cupi viimasel etapil Franciacorta kardirajal Mini U10 klassis vägevat sõitu tegev Mark Martin Loomets lisas laupäeval kvalifikatsioonile...