Ott Tänak ja VivatBet sõlmisid sponsorlepingu, et tuua fänne tippspordile veelgi lähemale  

Ott Tänak. Foto: Pille Russi

Rallisõitja Ott Tänak ja ametlik Eesti spordiennustusportaal VivatBet sõlmisid koostöölepingu, et panna õlg alla Eesti spordi edendamisele ja tuua põnev rallimaailm fännidele veelgi lähemale.

VivatBet Ott Tänaku ametliku spordiennustuspartnerina toetab rallisõitjat kuni järgmise rallihooaja lõpuni ning lubab enda poolt teha kõik, et tagada rallisõitjale igakülgne tugi ning pakkuda samal ajal fännidele võimalust olla ralliuudiste, telgitaguste ja nüanssidega kursis terve tuleva rallikarusselli vältel.

“Kuigi käimasolev hooaeg on jõudnud juba finišisirgele ja sõita on jäänud veel viimane etapp Jaapanis, oleme alustanud ettevalmistustega järgnevaks hooajaks. Rõõm on näha, et VivatBet on järjepidevalt panustamas Eesti sporti ja selle arengusse ning otsustanud ka rallimaailma oma jalajälje maha jätta. Loodetavasti saame juba järgmise hooaja lõpus üheskoos tähistada seatud eesmärkide saavutamist,” kommenteeris Tänak.

Et fännidele rallimaailma veelgi lähemale tuua, hakkab Ott Tänak VivatBeti kaudu kommenteerima oma tegemisi rallidel, lisaks korraldab VivatBet fännidele erinevaid üritusi ja võimaldab osa saada eksklusiivsetest pakkumistest.

“Teotahtelise ametliku Eesti spordiennustuste portaalina soovib VivatBet teha koostööd kõige ambitsioonikamate tegijatega ning Oti näol on kahtlemata tegemist Eesti ühe kõige kompromissituma ja asjatundlikuma sportlasega, kelle saavutustele elab kaasa praktiliselt kogu Eesti,” ütles VivatBeti juhatuse liige Edgar Schlümmer.

“Ralli on viimastel aastatel olnud Eesti spordihuviliste teravdatud pilgu all ning soovime rallist saadavaid elamusi fännidele otse vahendada, olgu selleks siis ralli eel, ajal või pärast juhtunu,” lisas Schlümmer. “Elame VivatBetis innuga kaasa, et meie ralliekipaaž saaks Eesti spordiajalukku uusi ja uhkeid peatükke kirjutada. Fännidel soovitame juba praegu VivatBeti sotsiaalmeediat jälgima hakata, et Oti tegemistega varakult kursis olla.”

LOE KA NEID UUDISEID:

21. mai 2024

Andres Arnover: oleme Euroopa meistrivõistlusteks valmis

Andres Arnover sõitis kiirendusspordi Euroopa meistrivõistluste avaetapi eel toimunud võistlusel Doorslammers Suurbritannias Santa Podis isikliku rekordi. Euroopa meistrivõistluste etapp...
20. mai 2024

FOTOD. Uskumatu Võidusõit alustas hooaega Kuningamäe kardirajal

Harrastajate kardisari Uskumatu Võidusõit alustas hooaega Kuningamäe kardirajal. Võistlema asus koguni 60 sõitjat. Võistlusklassis Raket, mis jagunes omakorda veel...
20. mai 2024

Paul Aron vähendas vahet vormel 2 sarja liidriga

Paul Aron (Hitech Pulse-Eight) saavutas vormel 2 sarja Imola etapil sprindis teise ja põhivõistlusel kuuenda koha. Sprindi võitis Franco...
20. mai 2024

Mark Martin Loomets Itaalias poodiumil, Fernando Paimre võitis Leedus

Mark Martin Loomets lõpetas kardispordi Itaalia meistrivõistlustel poodiumil. Fernando Paimre võitis Leedus, teised eestlased noppisid mitmeid poodiumikohti. Kardispordi Itaalia...