Nädalavahetus autospordis: Saaremaa ralli, MM-punktid mängus kardispordis, rallikrossis ja vormel ühes

Mulluse Saaremaa ralli võitsid Egon Kaur / Silver Simm. Foto: Pille Russi

Nädalavahetusel sõidetakse Saaremaa teedel autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste viimane etapp, jätkuvad e-autoralli Eesti meistrivõistlused ja kolmel alal on mängus MM-punktid.

Saaremaa ralli start antakse homme/reedel kell 17.30 Kuressaare keskväljakult ning esimene auto finišeerib samas laupäeval kell 18.00. Võistlust on võimalik jälgida nii kohapeal kui otseülekannete vahendusel EAL-i Youtube´i kanalis ja Delfi TV-s.

Drifti Eesti meistrivõistluste Pro-klassi viimane etapp sõidetakse laupäeval ja pühapäeval Bikernieki rajal koos NEZ-i etapiga.

E-autoralli Eesti meistrivõistluste 11. etapi rada Kreeka virtuaalteedel avatakse samuti reedel ja soorituseks on aega üks nädal.

Kardispordi MM-ile klassidele OK ja OK Junior Itaalias Franciacorta rajal tänasest/neljapäevast pühapäevani on Eesti sõitjatest esimesesse registreerunud Mark Dubnitski ja Roland Kuklane, teise Meryl Peldes. Täpne ajakava ja ülekandeinfo on avaldatud kodulehel.

Eestlastest stardib nädalavahetusel Nürburgringil Ralf Aron, kes võistleb Haupt Racing Teami liikmena NLS-sarja nelja tunni sõidus. Võistlus algab laupäeval kell 13.00 (siin ja edaspidi Eesti aeg). Ülekannet saab jälgida kodulehe vahendusel.

Vormel 1 MM-sari jätkub Kataris. Kvalifikatsioon on kavas kell reedel kell 20.00, sprindi kvalifikatsioon laupäeval kell 16 ja sprint kell 20.30, põhivõistlus algab pühapäeval kell 20.00. Otsepilti näitavad Viaplay Sport ning F1 TV.

Rallikrossi MM-i seitsmes ja kaheksas etapp toimuvad laupäeval ja pühapäeval Lõuna-Aafrika Vabariigis Kaplinnas. Otsepilti näitab Rally.tv.

LOE KA NEID UUDISEID:

28. november 2023

EAL-i teenetemärgi kandidaate saab esitada 12. detsembrini

EAL-i teenetemärgi omistamiseks on võimalik esitada kandidaate kuni käesoleva aasta 12. detsembrini. Taotluse teenetemärgi andmiseks saab esitada iga Eesti...
28. november 2023

Tutvu 2024. aasta kalendriprojektiga!

Valminud on esialgne kalendriprojekt 2024. aastaks. “Avaldame kalendriprojekti, et võistlejad saaksid tutvuda esialgse plaaniga ja korraldajad vaataksid veel korra...
27. november 2023

Mark Martin Loomets WSK poodiumil, Robin Särg etapil teine

Mark Martin Loomets lõpetas WSK hooaja Franciacortas poodiumil, teenides Final Cupi üldkokkuvõttes teise koha. Mini U10 klassis alustas täna...
26. november 2023

Mark Martin Loomets stardib WSK Final Cupil eelfinaalis esikohalt

WSK Final Cupi viimasel etapil Franciacorta kardirajal Mini U10 klassis vägevat sõitu tegev Mark Martin Loomets lisas laupäeval kvalifikatsioonile...