Nädalavahetus autospordis: maastikuvõistlus, rahvakross, e-sport ja eestlased välismaal

Maastikusõitjad lõpetavad hooaja Ida-Virumaal. Foto: Pille Russi

Nädalavahetusel võisteldakse Eestis maastikusõidus, rahvakrossis, meistrivõistluste punktid on mängus e-autospordis ning mitmed eestlased stardivad välismaal.

Reedest pühapäevani toimub Ida-Virumaal maastikuvõistlus MudEST, mis on off-road Eesti karikavõistluste ja superkarikavõistluste viimane etapp. Võistluskeskus asub Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses. Start antakse reedel kell 21.00 ja finiš suletakse laupäeval kell 23.00. Autasustamine toimub pühapäeval.

Rahvakrossi ja -sprindi Misso Karika ja Lõuna-Eesti Karika viimane etapp sõidetakse laupäeval Misso rallikrossirajal. Esimene võistlussõit algab kell 9.35.

E-autospordi ralli Eesti meistrivõistlustel avatakse reedel nädalaks ajaks 12. etapi rada Saksamaa virtuaalteedel.

Kestvussõitude sarja European Le Mans Series kaks viimast etappi sõidetakse nädalavahetusel Portugalis. Eestlastest osaleb Proton Competitioni meeskonnas Martin Rump.

Saksamaa sarja ADAC GT Masters, kus eestlastest osaleb Ralf Aron, viimane etapp toimub Hockenheimis laupäeval ja pühapäeval.

MM-punktid on mängus vormel 1 sarjas. USA GP kvalifikatsioon algab südaööl (siin ja edaspidi Eesti ajad) vastu laupäeva, sprindi kvalifikatsioon laupäeval kell 20.30, sprint pühapäeval kell 1.00 ja põhivõistlus 22.00. Ülekande teevad Viaplay Sport ja F1 TV.

LOE KA NEID UUDISEID:

28. november 2023

EAL-i teenetemärgi kandidaate saab esitada 12. detsembrini

EAL-i teenetemärgi omistamiseks on võimalik esitada kandidaate kuni käesoleva aasta 12. detsembrini. Taotluse teenetemärgi andmiseks saab esitada iga Eesti...
28. november 2023

Tutvu 2024. aasta kalendriprojektiga!

Valminud on esialgne kalendriprojekt 2024. aastaks. “Avaldame kalendriprojekti, et võistlejad saaksid tutvuda esialgse plaaniga ja korraldajad vaataksid veel korra...
27. november 2023

Mark Martin Loomets WSK poodiumil, Robin Särg etapil teine

Mark Martin Loomets lõpetas WSK hooaja Franciacortas poodiumil, teenides Final Cupi üldkokkuvõttes teise koha. Mini U10 klassis alustas täna...
26. november 2023

Mark Martin Loomets stardib WSK Final Cupil eelfinaalis esikohalt

WSK Final Cupi viimasel etapil Franciacorta kardirajal Mini U10 klassis vägevat sõitu tegev Mark Martin Loomets lisas laupäeval kvalifikatsioonile...