Laupäeval toimub LaitseRallyPargis driftifestival Drift Factory Matsuri

Laupäeval toimub LaitseRallyPargis driftifestival. Foto: LaitseRallyPark

Laupäeval, 19. augustil korraldab Eesti driftitiim Drift Factory LaitseRallyPargis driftifestivali Drift Factory Matsuri.

Kavas on driftisõidud kahel rajal, hobiautode näitus, võimalus sõita karti, külastada Eesti suurimat vanaautode muuseumit, proovida sõidusimulaatorit, kogeda driftielamust driftitaksos ja palju muud. 

Matsuri, mis on pärit Jaapanist, toob rajale korraga rohkem autosid kui tavalised kaks. Paralleelselt on avatud ka kaks rada – klassikaline LaitseRallyPargi hüppega formaat ning korralik platsidrift.

Esimene Drift Factory Matsuri toimus eelmise aasta oktoobris, kuid nüüd on üritus tulemas korraldaja kinnitusel veelgi suurem. Eelmise aasta kohta ütleb korraldaja Birgit Saar järgmist: “Sõitjate tagasiside oli äärmiselt positiivne. Neile meeldis just see, et rajal sai sõita rohkem kui kaks autot korraga. Minu mäletamist mööda oli platsil hetk, kus driftisid viis autot järjest, milline vaatepilt!”

Päeva juhib Sten Padar. Kohapeal on toitlustus ning palju tegevusi kogu perele. Kõigil külastajatel on võimalus uudistada ka boksialas. “Matsuri driftiformaat on igati põnev, sõidud on intensiivsed ja rajal on kogu aeg palju autosid,” kommenteeris ürituse juht ja Drift Factory Semipro sõitja Simon Suvemaa.

Üritus toimub 19. augustil LaitseRallyPargis. Algus on kell 11.00, väravad avatakse pealtvaatajatele kell 10.00. Piletid on müügil ainult kohapeal. Pilet maksab 10 eurot ning kuni 12-aastased (k.a) lapsed pääsevad üritusele tasuta. Rohkem teavet ürituse kohta leiate sotsiaalmeedia lehelt Drift Factory.

LOE KA NEID UUDISEID:

21. mai 2024

Andres Arnover: oleme Euroopa meistrivõistlusteks valmis

Andres Arnover sõitis kiirendusspordi Euroopa meistrivõistluste avaetapi eel toimunud võistlusel Doorslammers Suurbritannias Santa Podis isikliku rekordi. Euroopa meistrivõistluste etapp...
20. mai 2024

FOTOD. Uskumatu Võidusõit alustas hooaega Kuningamäe kardirajal

Harrastajate kardisari Uskumatu Võidusõit alustas hooaega Kuningamäe kardirajal. Võistlema asus koguni 60 sõitjat. Võistlusklassis Raket, mis jagunes omakorda veel...
20. mai 2024

Paul Aron vähendas vahet vormel 2 sarja liidriga

Paul Aron (Hitech Pulse-Eight) saavutas vormel 2 sarja Imola etapil sprindis teise ja põhivõistlusel kuuenda koha. Sprindi võitis Franco...
20. mai 2024

Mark Martin Loomets Itaalias poodiumil, Fernando Paimre võitis Leedus

Mark Martin Loomets lõpetas kardispordi Itaalia meistrivõistlustel poodiumil. Fernando Paimre võitis Leedus, teised eestlased noppisid mitmeid poodiumikohti. Kardispordi Itaalia...