EST1 Racingu tugev esitus kodurajal Pärnu Porsche Ringil

Alex Reimann võitis BMW 325 Cupi. Foto: Pille Russi

Möödunud nädalavahetusel osales EST1 Racing kodurajal Porsche Ringil BaTCC Pärnu Summer Race 2023 võistlusel, mis ühtlasi oli ka Eesti meistrivõistluste etapp.

Võistlusele mindi vastu kahe BMW 325-ga. Esimest autot numbriga 99 roolis Alex Reimann ja teist autot numbriga 3 juhtis Romet Reisin.

Laupäeval toimus kaks võidusõitu, millest mõlemad kestsid 20 minutit. Esimeses sõidus lõpetas Alex Reimann PRO kategooria kolmanda ja üldarvestuse neljanda kohaga, samas näidates parimat aega (1.29,971). Seetõttu alustas ta teist sõitu parimalt stardipositsioonilt, kust ta võttis ka võidu. Romet Reisin lõpetas esimese sõidu teise kohaga ning teise sõidu neljandana.

Pühapäeval osales Romet Reisin koos Priit Kadastikuga kahetunnises NeA sõidus, kus nad lõpetasid esikohal. Alex Reimann, kes samuti osales NeA sõidus, juhtis kogu sõitu, kuid pidi tehnilistel põhjustel 69 ringi järel katkestama.

Järgmisel kuul osalevad Romet ja Priit BaTCC-s Riias toimuval hooaja lõpuvõistlusel.

Alex Reimann sõidab 9.-10. septembril külalisena Carrera Cup Deutschland sarjas Porschega. See on EST1 Racingu meeskonnale suurepärane võimalus näidata oma oskusi ja esitada Eestit rahvusvaheliselt.

EST1 Racingu järgmine sõit GT CUP OPEN sarjas toimub 24. septembril Autodromo Nazionale Monzas ning hooaja lõppvõistlus 22. oktoobril Circuit de Barcelona-Catalunyas.

LOE KA NEID UUDISEID:

2. oktoober 2023

FOTOD. Libatse rahvasprint pani sõitjad tõsiselt proovile

Libatse rahvasprindi eri pinnasetüüpe kombineeriv võistlusrada pani sõitjad tõsiselt proovile. Nelikveoliste klassis võitnud ja autoklassides absoluutarvestuses parima aja sõitnud...
2. oktoober 2023

Ott Tänak / Martin Järveoja võitsid Tšiili ralli

Ott Tänak / Martin Järveoja (Ford Puma Rally1) võitsid Tšiili MM-ralli 42,1sekundilise eduga Thierry Neuville / Martin Wydaeghe (Hyundai...
28. september 2023

Nädalavahetus autospordis: rallikross ja rahvasprint Eestis, eestlaste välisstardid

Nädalavahetusel sõidetakse Eestis rallikrossi ja rahvasprinti, toimub e-autospordi Eesti meistrivõistluste etapp, autoralli MM-punktid on mängus Tšiilis. Rallikrossi Raassilla Grand...
28. september 2023

Drifti superfinaali võitis Eesti meister Simon Suvemaa, uustulnuk Siim Oskar Hääl oli teine

Kehala Ringil toimunud drifti superfinaali võitis Simon Suvemaa, kes tuli ka Semipro Eesti meistriks. Teise koha sai esimest hooaega...