EST1 Racingu tugev esitus kodurajal Pärnu Porsche Ringil

Alex Reimann võitis BMW 325 Cupi. Foto: Pille Russi

Möödunud nädalavahetusel osales EST1 Racing kodurajal Porsche Ringil BaTCC Pärnu Summer Race 2023 võistlusel, mis ühtlasi oli ka Eesti meistrivõistluste etapp.

Võistlusele mindi vastu kahe BMW 325-ga. Esimest autot numbriga 99 roolis Alex Reimann ja teist autot numbriga 3 juhtis Romet Reisin.

Laupäeval toimus kaks võidusõitu, millest mõlemad kestsid 20 minutit. Esimeses sõidus lõpetas Alex Reimann PRO kategooria kolmanda ja üldarvestuse neljanda kohaga, samas näidates parimat aega (1.29,971). Seetõttu alustas ta teist sõitu parimalt stardipositsioonilt, kust ta võttis ka võidu. Romet Reisin lõpetas esimese sõidu teise kohaga ning teise sõidu neljandana.

Pühapäeval osales Romet Reisin koos Priit Kadastikuga kahetunnises NeA sõidus, kus nad lõpetasid esikohal. Alex Reimann, kes samuti osales NeA sõidus, juhtis kogu sõitu, kuid pidi tehnilistel põhjustel 69 ringi järel katkestama.

Järgmisel kuul osalevad Romet ja Priit BaTCC-s Riias toimuval hooaja lõpuvõistlusel.

Alex Reimann sõidab 9.-10. septembril külalisena Carrera Cup Deutschland sarjas Porschega. See on EST1 Racingu meeskonnale suurepärane võimalus näidata oma oskusi ja esitada Eestit rahvusvaheliselt.

EST1 Racingu järgmine sõit GT CUP OPEN sarjas toimub 24. septembril Autodromo Nazionale Monzas ning hooaja lõppvõistlus 22. oktoobril Circuit de Barcelona-Catalunyas.

LOE KA NEID UUDISEID:

14. juuni 2024

Jaspar Vaher Pohjanmaa ralli eel: tempomuutusi on palju

Täna antakse Seinäjoel autoralli Soome meistrivõistluste viiendale etapile, Pohjanmaa rallile. Võistlusele registreerunud 114 ekipaaži hulgas on starti minemas ka...
13. juuni 2024

Nädalavahetus autospordis: Eestis kart, kiirendus ja rallisprint, mitmed eestlased stardivad välismaal

Eesti meistri- ja karikavõistluste punkte jahitakse nädalavahetusel neljal alal, mitmed Eesti autosportlased võistlevad välismaal. Kardispordi Eesti meistrivõistlused jätkuvad reedel...
13. juuni 2024

Crosskartide Vasalemma rallisprindil on sees ka kuulus trampliin

Crosskartide rallisprindi Eesti meistrivõistluste teisel etapil laupäeval, 15. juunil Vasalemmas läbivad võistlejad rallikrossiraja kuulsat trampliini mõlemas suunas. Crosskartide rallisprint...
13. juuni 2024

Algas registreerimine tänavustele FIA Mootorispordimängudele

EAL annab teada, et alates tänasest, 13. juunist kuni 01.07.2024 on avatud registreerimine FIA Mootorispordimängudele, mis toimuvad Hispaanias Valencias...