Autosportlased ja autospordisõbrad lõid uue automüügiportaali Autodiiler.ee. Hinnad on soodsad!

Eesti turul lööb laineid uus ja märkimisväärselt odavate hindadega automüügiportaal Autodiiler.ee. Autosõprade loodud saidil on poole aastaga surfamas käidud juba 3,8 miljonit korda. Milles fenomen seisneb ja kust selline portaal Eesti turule tekkis?

Autodiiler.ee asutajate meeskond koosneb erineva taustaga spetsialistidest, keda ühendab kirg autode ja tehnoloogia vastu.
Karel Piiroja
Üle 15 aasta kogemust autode hoolduse ja remondi valdkonnas.
Võistlusautode mehaanik-insener.
Tänaseks Eesti ühe suurima autoteemalise YouTube kanali (Wampiiroja) eestvedaja.
10 aastat kogemust võistlusradadel ning mitmekordne Eesti meister driftis.
Martin Ojaste
Lapsest saadik on talle meeldinud arvutid ja autod.
Tänaseks terve oma tööealise elu IT-arendusi teinud ja vedanud. Mitmetes suurtes finantsmaailma projektides võtmetähtsusega rolle kandnud.
MT SHOP kaasasutaja.
Käbi ei kuku kännust kaugele ehk isalt kaasa päritud autoentusiasm on raske ning ravimatu.
Co-host Wampiiroja YouTube kanalil.
Tuntud tegija Eesti drifti-skenes ning kibe käsi driftisõidus. 
Marko Murumaa
Full stack arendaja
MT SHOP kaasasutaja.
Suur kogemustepagas erinevates turundus, IT-arendus, reklaami ning finantsmaailmaga seotud ettevõtetes.
Sellel mehel ei jää ükski IT-probleem lahenduseta.
Mait Metsküla
Ta korraldab asju. On nagu “hammasratta rihm” IT ja äri vahel. Viib kokku lahtised otsad ja paneb tiimi tööle.
Pikalt panganduses IT-s töötanuna teab, mis on ITIL, agiilsus ning kliendirahulolu.
MT SHOP asutaja.
Tavaline autojuht ja ettevõtja.

Kui palju on külastajaid?
Aasta otsa mõtlemist, arutamist, planeerimist, kujundamist, IT arendamist ja nii ta valmis saigi. Või nagu klassikud on öelnud: “See ei saagi tegelikult kunagi valmis ja areneb lõpmatult edasi, nagu Tallinna linn”. Koduleht läks “laivi” eelmise aasta 17. detsembril. “Lasime sinna hulga testijaid peale ja pinge all muudkui parandasime kiirelt igasugu muresid, väikeseid viperusi,” meenutab Martin ärevat algust.

Huvi uue automüügisaidi vastu ületas ootusi. Juba esimese kuu jooksul külastas portaali üle 200 000 inimese, kasutajaks registreeris end üle 1000 huvilise. Täna on portaalil 6500 registreeritud kasutajat ning aktiivseid kuulutusi üle 3200, mille arv kasvab pidevalt. Google Analyticsi andmetel on poole aastaga lehte külastanud märkimisväärsed 370 000 inimest.

Viimase kuue kuu jooksul on Autodiiler.ee-sse lisatud ligikaudu 4800 eraisiku ja 3400 ärikliendi kuulutust, kokku 8200 kuulutust. Neid kuulutusi on vaadatud 2,28 miljonit korda, mis näitab, et esialgne uudishimu uue tulija vastu pole kuidagi lahtunud – vastupidi, huvilisi tuleb aina juurde.
Lehel on ka loomulikult olemas võistlussõidukitele mõeldud eraldi kategooria leht.

Automaksu kalkulaator
Autodiiler.ee eristub konkurentidest soodsa hinnastuse, mõnusa ja mugava kasutajakogemuse ning mitmete uuenduslike funktsioonide poolest. Üks neist on automaksu kalkulaator, mis arvutab automaatselt Eesti registris olevate autode automaksu ning kuvab selle kuulutustes

Tulevikus plaanitakse saidile lisada võimalus filtreerida autosid automaksu järgi, mis muudab otsingud veelgi mugavamaks ja sihipärasemaks.

Autodiiler.ee on saanud palju positiivset tagasisidet oma kasutajasõbraliku ja stiilse lahenduse eest. “Autodiiler on värskeid veebitehnoloogiad kasutav kiire ja äge automüügi kuulutuste portaal,” kirjeldab Martin Ojaste.

Kui palju maksab?
Kui panna Autodiiler.ee kõrvuti teiste sarnaste portaalidega, jäävad kohe silma märkimisväärselt soodsad hinnad.

Eraisikutele ja juriidilistele isikutele maksab kuulutamine üheks kuuks 1,99 €, kaheks kuuks 2,49 € ja kolmeks kuuks 2,99 € (käibemaks on juba hinnas sees).Automüügiettevõtted saavad kuulutada hinnaga 10 senti päevas ühe auto kohta, mis teeb umbes 3 eurot kuus. Tasu võetakse ainult aktiivsete kuulutuste päevade eest koondarvega kuu lõpus.

Autodiiler.ee plaanib jätkata oma teenuste ja funktsioonide arendamist, et pakkuda veelgi paremat kasutajakogemust. Koos suuremate äriklientide, nagu Amserv, Bravoauto, ABC Motors, Moller Auto, Aasta Auto Approved, Elke ja United Motors, ning paljude teistega, kruiisib Autodiiler.ee mõnusa tempoga sinnapoole, et kasvada Eesti juhtivaks automüügiportaaliks.

Autodiiler.ee on hea näide sellest, kuidas kirg, kogemused ja innovatsioon võivad muuta turgu. Kuue kuuga on nad tõestanud, et on valmis pakkuma parimat platvormi autode ostmiseks ja müümiseks Eestis. Tulevik on paljutõotav ja areng jätkub hoogsalt. Tutvu portaaliga ja leia oma unistuste auto juba täna!

LOE KA NEID UUDISEID:

12. juuli 2024

LightGrey meeskonnale ERC Delfi Rally Estonialt kaks ERC3 klassi poodiumikohta

Möödunud nädalavahetusel sõidetud ERC Delfi Rally Estonial tegi debüüdi LightGrey meeskond, kes saatis Euroopa autoralli meistrivõistluste neljandal etapil starti...
11. juuli 2024

Rallikomitee uus juht Janno Siitan: autoralli hetkeseis Eestis on paljulubav

Pärast rallikomitee varasema esimehe Emilia Abeli tööle asumist Rahvusvahelises Autoliidus (FIA), kuulutas EAL välja konkursi alakomiteele uue juhi leidmiseks....
11. juuli 2024

Red Bull Car Park Drift on Eestis tagasi, augustis võisteldakse Tallinnas

Red Bull Car Park Drifti võistlus toob 17. ja 18. augustil Tallinnasse Unibet Arena parklasse kokku Eesti paremad driftijad....
11. juuli 2024

Nädalavahetus autospordis: Eestis toimub seitse võistlust ja eestlased osalevad mitmel välisvõistlusel

Eestis toimub nädalavahetusel kokku seitse võistlust ja mitmed Eesti autosportlased võistlevad välismaal. Eesti meistrivõistluste punktid on mängus kardispordis, mille...