Alex Reimann saavutas Porsche Sprint Challenge’i PRO-AM kategooria hooaja esikoha

Alex Reimann saavutas Barcelonas kaks esikohta. Foto: meeskond

EST1 Racingu esisõitja Alex Reimann võitis Porsche Sprint Challenge Southern Europe´i hooaja kokkuvõttes PRO-AM kategooria ja lõpetas Sport-divisjonis kolmandal kohal.

Circuit de Barcelona-Catalunya rajal toimunud seitsmendal ja kaheksandal etapil võitis Reimann PRO-AM kategoorias mõlemad sõidud ning üldarvestuses olid tema kohad vastavalt 17. ja 15.

Venetsueela võitleja Javier Ripoll Jr, kes esindas samuti EST1 Racingu värve, suutis tehniliste probleemide kiuste siiski lõpetada Club-divisjoni hooaja kolmandal kohal AM grupis.

EST1 Racingul oli seekord väljas ka kolmas auto koos Itaalia sõitja Angelo Fontanaga, kes lõpetas võistlused Club-divisjoni kuuenda ja teise kohaga.

EST1 Racing pühendas hooaja ja võidud lahkunud sõbrale Urmas Lindmale, kelle mälestuseks kandsid tiimi liikmed “EST1 vastu vähile” loosungit. Võidud ja tiitlid olid tiimi austusavaldus Urmas Lindma ja iga vähi vastu võitleva inimese julgusele.

Järgmisena valmistub EST1 Racing Porsche Carrera Cup Beneluxi hooajaks, mis algab 9. mail Spa rajal Belgias. Enne seda osaleb meeskond mitmel kestvussõidul Euroopas.

LOE KA NEID UUDISEID:

23. aprill 2024

FOTOD. Noor võidusõitja Ralf Laansoo võttis Kehala Karikal topeltvõidu

16aastane Ralf Laansoo võitis rahvasprindi Kehala Karika teisel etapil nii noorte kui täiskasvanute esiveoliste klassi. Noorte esiveoliste klassis oli...
23. aprill 2024

Drifti- ja kiirendushooaeg algab Piibe maanteel

Laupäeval, 27. aprillil toimub Piibe maanteel igamehekiirendusvõistlus ja driftitreening Avalaks 2024. Piibe maantee Anija vallas asuval lõigul toimuva ürituse...
22. aprill 2024

Mark Martin Loomets Itaalia meistrivõitluste avaetapil poodiumil

Kardispordi Itaalia meistrivõistluste avaetapil saavutas Mark Martin Loomets finaalis teise koha ning lõpetas nädalavahetuse kokkuvõttes kolmandana. Itaalias Triscina kardirajal...
22. aprill 2024

Ruben Volti hooaeg TCR Europe sarjas algas vaatamata heale kiirusele raskelt

Ruben Volt alustas oma tänavust autoringraja hooaega Itaalias Vallelunga ringrajal. TCR Europe sarja selle aasta esimesed sõidud pakkusid erinevaid emotsioone. ALM Honda Racing sõitja...