Rally Estonia kutsub koduomanikke üles rallifännidele majutust pakkuma

Foto: Jaanus Ree

WRC Rally Estonia korraldajad kutsuvad Lõuna-Eesti ja Peipsi äärsete valdade koduomanikke üles jagama infot oma vabade tubade, saunade, küünide ja telkimisplatside kohta, et juuli lõpus ei jääks ükski rallifänn öömajata.

Suitsusaunaga Sääniku talu, sauna ja tiigiga öömaja Peipsi ääres, karavanidele mõeldud turismitalu Elvas, 14 inimese villa Luunjas, rabaäärne maakodu Otepää külje all või hoopis üürikorterid üle kogu Lõuna-Eesti. Need on vaid osa ööbismiskohtadest, kuhu rallifännidel on võimalik juba täna broneerida endale öömaja, et 20.-23. juulini saaks muretult nautida autoralli maailmameistrivõistluste etappi WRC Rally Estonia.

Rally Estonia direktor Urmo Aava: “Võib eeldada, et sel aastal tuleb Rally Estoniale raja äärde kaasa elama rohkem pealtvaatajaid kui kunagi varem. Esiteks seetõttu, et MM-i punktiseis on sel aastal äärmiselt põnev ja tasavägine, meie Ott Tänak ja Martin Järveoja on kõrges mängus ning just kodupubliku ees tahavad meie sangarid oma tiitlipositsioone parandada. Teiseks on alust arvata, et sel aastal tuleb Eestise senisest enam fänne just välismaalt, sest koroona ja sellega seotud piirangud on lõplikult maas ning fännide armee on taas liikvele läinud.”

Rally Estonia kodulehel on spetsiaalne rubriik, kuhu kodumajutajad saavad oma vaba pinna lisada ning kust fännid näevad saadaolevaid vabu majutuskohti. Pakutav öömaja ei pea olema spetsiaalselt majutuseks kohandatud, aga see peaks olema ohutu, puhas, korras ja valmis külaliste vastuvõtmiseks.

Selleks, et oma majutusvõimalusest teada anda, ei ole vaja teha muud, kui täita Rally Estonia kodulehel olev ankeet ja jääda huvilisi ootama. Vaata täpsemalt rallyestonia.ee.

“Neli aastat tagasi käima lükatud koostöö kodumajutajatega on olnud väga viljakas. Igal aastal annab oma küüni, sauna, vaba toa või telkimisplatsi meie registrisse üles enam kui 200 koduomanikku. Ilma teie abita ei kujutaks enam ralli korraldamist ettegi. Suur tänu teile, teist on meile ja rallifännidele palju abi,” lisas Aava.

FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapp WRC Rally Estonia 2023 sõidetakse Tartu ja Tartu, Otepää, Elva, Kanepi, Kambja, Peipsiääre, Mustvee ning Kastre valla teedel 20.-23.juulini.

Neljandat aastat järjest võõrustab Rally Estoniat Tartus asuv Eesti Rahva Muuseum, kus asuvad Service Park ja EXPO, võistluskeskus ja meediakeskus. Võistluste ava- ning finišipoodium asub traditsioonilises paigas Tartu südames, Raekoja platsil. Tegevust jätkub tervel rallinädalavahetusel kogu perele, tule ja veeda koos meiega üks vinge nädalavahetus Lõuna-Eestis.

WRC Rally Estonia 2023 pääsmed on juba müügil ja kuni 31. maini on rallipass erihinnaga 75€! Rallipass võimaldab ligipääsu kõikidesse pealtvaatamisaladesse ning külastaja saab ise endale koostada meelepärase programmi. Täpsema lisainfo ja rallipassid leiad Rally Estonia kodulehelt, aadressil www.rallyestonia.ee .

LOE KA NEID UUDISEID:

21. mai 2024

Andres Arnover: oleme Euroopa meistrivõistlusteks valmis

Andres Arnover sõitis kiirendusspordi Euroopa meistrivõistluste avaetapi eel toimunud võistlusel Doorslammers Suurbritannias Santa Podis isikliku rekordi. Euroopa meistrivõistluste etapp...
20. mai 2024

FOTOD. Uskumatu Võidusõit alustas hooaega Kuningamäe kardirajal

Harrastajate kardisari Uskumatu Võidusõit alustas hooaega Kuningamäe kardirajal. Võistlema asus koguni 60 sõitjat. Võistlusklassis Raket, mis jagunes omakorda veel...
20. mai 2024

Paul Aron vähendas vahet vormel 2 sarja liidriga

Paul Aron (Hitech Pulse-Eight) saavutas vormel 2 sarja Imola etapil sprindis teise ja põhivõistlusel kuuenda koha. Sprindi võitis Franco...
20. mai 2024

Mark Martin Loomets Itaalias poodiumil, Fernando Paimre võitis Leedus

Mark Martin Loomets lõpetas kardispordi Itaalia meistrivõistlustel poodiumil. Fernando Paimre võitis Leedus, teised eestlased noppisid mitmeid poodiumikohti. Kardispordi Itaalia...