Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistlused algavad Alūksnes, registreerimine käib

2019. aasta Aluksne ralli võitsid Oliver Solberg / Aaron Johnston. Foto: Pille Russi

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste 2023. aasta hooaja avaetapp sõidetakse 20.-21. jaanuarini Lätis, Alūksnes.

Lisaks Eesti meistrivõistluste erinevates klassides osalejatele (va. EMV9 – veoautod) tulevad lõunanaabrite juures starti ka autoralli Läti meistrivõistlustel (LRC) osalejad.

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste 2023. aasta üldjuhendiga saab tutvuda  SIIN.

Kui tänavu Estonian Junior Challenge võistlejad talverallidel ei osalenud, siis hooaega 2023 alustavad sarjas osalevad kuni 26aastased võistlejad juba Lätis sõidetaval Alūksne rallil. Estonian Junior Challenge üldjuhendiga saab tutvuda SIIN.

11. Rally Alūksne registreerumine käib täie hooga ja lõpeb 13.jaanuaril, kell 18:00. Võistlejaid ja pealtvaatajaid ootab kahe päeva jooksul 10 kiiruskatset ja 93,84 katsekilomeetrit. Pealtvaatajatele on katsed tasulised ja rallipass maksab 10 eurot.

„Tee ja rajaolud on Alūksne ümbruses väga head ja ilmaennustus näitab, et jaanuari alguses tuleb lund ja külma juurde. Tänavuse ralli katsed on nö Eesti pool, et oleks sealt poolt tulevatele pealtvaatajatele lähemal tulla oma lemmikutele kaasa elama,“ sõnas Alūksne ralli pressiesindaja Anda Podzina.

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste avaetapile Alūksnes saab registreeruda SIIN.

Alūksne ralli lisainfot leiab Läti autoralli meistrivõistluste lehelt  http://www.autorally.lv. Meedia registreerimine avatakse 2.jaanuaril.

LOE KA NEID UUDISEID:

3. oktoober 2023

EAL hooaja lõpetamine toimub 13. jaanuaril ERM-is

Eesti Autospordi Liidu hooaja lõpetamine toimub 13. jaanuaril 2024 Eesti Rahva Muuseumis Tartus. Kavas on 2023. aasta parimate autasustamine,...
3. oktoober 2023

Rally Estonia meeskond istutas koos partnerite ja RMK-ga koostöös 4300 puud 

WRC Rally Estonia korraldajad koostöös Riigimetsa Majandamise Keskuse, erasektori toetajate, Rohetiiger organisatsiooni ja Eesti Autospordi Liidu esindajatega istutasid Harjumaale...
3. oktoober 2023

FOTOD. Armin Raag võitis debüütvõistluse Crosskart Xtrem klassis

Rallikrossi Crosskart 125 klassi Eesti meister Armin Raag debüteeris Raassilla Grand Prix´l täiskasvanute Crosskart Xtrem klassis ja saavutas esikoha....
2. oktoober 2023

FOTOD. Libatse rahvasprint pani sõitjad tõsiselt proovile

Libatse rahvasprindi eri pinnasetüüpe kombineeriv võistlusrada pani sõitjad tõsiselt proovile. Nelikveoliste klassis võitnud ja autoklassides absoluutarvestuses parima aja sõitnud...