Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistlused algavad Alūksnes, registreerimine käib

2019. aasta Aluksne ralli võitsid Oliver Solberg / Aaron Johnston. Foto: Pille Russi

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste 2023. aasta hooaja avaetapp sõidetakse 20.-21. jaanuarini Lätis, Alūksnes.

Lisaks Eesti meistrivõistluste erinevates klassides osalejatele (va. EMV9 – veoautod) tulevad lõunanaabrite juures starti ka autoralli Läti meistrivõistlustel (LRC) osalejad.

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste 2023. aasta üldjuhendiga saab tutvuda  SIIN.

Kui tänavu Estonian Junior Challenge võistlejad talverallidel ei osalenud, siis hooaega 2023 alustavad sarjas osalevad kuni 26aastased võistlejad juba Lätis sõidetaval Alūksne rallil. Estonian Junior Challenge üldjuhendiga saab tutvuda SIIN.

11. Rally Alūksne registreerumine käib täie hooga ja lõpeb 13.jaanuaril, kell 18:00. Võistlejaid ja pealtvaatajaid ootab kahe päeva jooksul 10 kiiruskatset ja 93,84 katsekilomeetrit. Pealtvaatajatele on katsed tasulised ja rallipass maksab 10 eurot.

„Tee ja rajaolud on Alūksne ümbruses väga head ja ilmaennustus näitab, et jaanuari alguses tuleb lund ja külma juurde. Tänavuse ralli katsed on nö Eesti pool, et oleks sealt poolt tulevatele pealtvaatajatele lähemal tulla oma lemmikutele kaasa elama,“ sõnas Alūksne ralli pressiesindaja Anda Podzina.

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste avaetapile Alūksnes saab registreeruda SIIN.

Alūksne ralli lisainfot leiab Läti autoralli meistrivõistluste lehelt  http://www.autorally.lv. Meedia registreerimine avatakse 2.jaanuaril.

LOE KA NEID UUDISEID:

8. juuni 2023

Rallikrossi Eesti meistrivõistlustega liitub uus klass

Rallikrossi Eesti meistrivõistlustega liitub järgmisel aastal uus klass BMW RX3000. Rallikrossi Läti-Leedu meistrivõistlustel on BMW RX3000 osutunud populaarseks, seni...
8. juuni 2023

Nädalavahetus autospordis: Eestis on fookuses sprint ja kross; eestlased osalevad mitmel välisvõistlusel

Nädalavahetusel sõidetakse krossi Tapal ja Taalis, sprinti Kehalas ja Kulbilohus, ringrajasõidu ja drifti Eesti meistrivõistluste punkte jahitakse Lätis ning...
8. juuni 2023

Superkross võistleb enne suvevaheaega Taalis

Superkrossi karikasarja neljas etapp toimub pühapäeval, 11. juunil Taali rajal Auhinnapoe karikatele. Pärast seda läheb sari kahekuulisele suvepausile. “Taalis...
7. juuni 2023

Kulbilohu rahvasprindil sõidetakse asfaldil ja kruusal

Pühapäeval, 11. juunil toimuval Reinsalu Auto Kulbilohu rahvasprindi rada kombineerib asfaldi ja kruusa. Raja pikkuseks on 1,5 kilomeetrit, millest...