Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistlused algavad Alūksnes, registreerimine käib

2019. aasta Aluksne ralli võitsid Oliver Solberg / Aaron Johnston. Foto: Pille Russi

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste 2023. aasta hooaja avaetapp sõidetakse 20.-21. jaanuarini Lätis, Alūksnes.

Lisaks Eesti meistrivõistluste erinevates klassides osalejatele (va. EMV9 – veoautod) tulevad lõunanaabrite juures starti ka autoralli Läti meistrivõistlustel (LRC) osalejad.

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste 2023. aasta üldjuhendiga saab tutvuda  SIIN.

Kui tänavu Estonian Junior Challenge võistlejad talverallidel ei osalenud, siis hooaega 2023 alustavad sarjas osalevad kuni 26aastased võistlejad juba Lätis sõidetaval Alūksne rallil. Estonian Junior Challenge üldjuhendiga saab tutvuda SIIN.

11. Rally Alūksne registreerumine käib täie hooga ja lõpeb 13.jaanuaril, kell 18:00. Võistlejaid ja pealtvaatajaid ootab kahe päeva jooksul 10 kiiruskatset ja 93,84 katsekilomeetrit. Pealtvaatajatele on katsed tasulised ja rallipass maksab 10 eurot.

„Tee ja rajaolud on Alūksne ümbruses väga head ja ilmaennustus näitab, et jaanuari alguses tuleb lund ja külma juurde. Tänavuse ralli katsed on nö Eesti pool, et oleks sealt poolt tulevatele pealtvaatajatele lähemal tulla oma lemmikutele kaasa elama,“ sõnas Alūksne ralli pressiesindaja Anda Podzina.

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste avaetapile Alūksnes saab registreeruda SIIN.

Alūksne ralli lisainfot leiab Läti autoralli meistrivõistluste lehelt  http://www.autorally.lv. Meedia registreerimine avatakse 2.jaanuaril.

LOE KA NEID UUDISEID:

16. mai 2024

Nädalavahetus autospordis: viis võistlust Eestis ja mitmed eestlased võistlevad välismaal

Nädalavahetusel toimub Eestis viis autospordivõistlust ning mitmed Eesti autosportlased stardivad välismaal. Rallikrossi Eesti meistrivõistluste punktid on mängus Kulbilohus, kus...
16. mai 2024

Rallikrossi Eesti meistrivõistlused jätkuvad põnevate sõitudega Kulbilohus

Rallikrossi Eesti meistrivõistluste teine etapp sõidetakse laupäeval, 18. mail Elva lähedal Kulbilohus. Kõige rohkem osalejaid on eelregistreerunud krosskartide Xtreme...
16. mai 2024

EAL kuulutab välja konkursi rallikomitee esimehe leidmiseks

EAL kuulutab välja konkursi rallikomiteele uue esimehe leidmiseks. Komitee senine juht Emilia Abel astub tööülesannete suurenemise tõttu 31. mail...
16. mai 2024

MOMU uus eksponaat – legendaarse spordireporteri Gunnar Hololei Volga

MOMU Mootorispordi Muuseumi kogu täienes hiljaaegu uue eksponaadiga, milleks on legendaarsele mootorispordi kommentaatorile Gunnar Hololeile kuulunud Volga. Gunnar Hololei...