Kreeka e-rallil triumfeerisid Reinoja ja Peet

EMV! arvestuse võitis Karl Reinoja. Foto: ekraanikuva

E-autoralli Eesti meistrivõistluste üheteistkümnes etapp sõideti tehnilistel, keerulistel ja mitmekülgsetel teedel Kreekas. Kahe klassi peale oli osalejaid kokku 33. Kogu ralli vältel läbiti 95,5 kiiruskatsekilomeetrit.

EMV1

EMV1 arvestuses triumfeeris kolmandat korda sel hooajal Karl Reinoja (Hyundai i20 R5) läbides katseid pea 14 sekundit kiiremini kui Gabriel Simson (Volkswagen Polo GTI R5). Poodiumi viimasele astmele platseerus Mario Haugas (Ford Fiesta Rally2), kes seekord võitis punktikatse.

Kui vaadata punktitabelit, siis leiame, et väljapool esikolmikut ei ole kohad veel sugugi kindlad, vahed on väikesed ja juhtuda võib kõike.

EMV1 ralli tulemused ja EMV1 punktitabel peale Kreeka rallit.

EMV2

EMV2 arvestuses oli võidukas Gevin Peet, kindlustades EMV2 Eesti meistritiitli. Peet suutis suhteliselt pingevabalt läbida katsed pea 3 minuti jagu kiiremini kui lähim konkurent Silver Jõffert, kes omakorda edestas napilt Gevin Milpaki kolmandal kohal.

Kui selle ralliga kindlustas omale meistritiitli Peet, siis ülejäänud poodiumikohtadele heitlevad veel 3 võistlejat, lisaks Jõffertile ja Milpakile on mängus ka Emil Lepp.

EMV2 ralli tulemused ja EMV2 punktitabel peale Kreeka rallit.

Järgmine ralli sõidetakse Saksamaa asfaltteedel, mis looklevad metsade ja viinamarjaistanduste vahel, pakkudes põnevat rallielamust. Saksamaa ralli toimub 20.-27. oktoobrini.

LOE KA NEID UUDISEID:

5. detsember 2023

Eesti kardisportlased võistlevad Rotaxi Grand Finalsil Bahreinis

9. detsembrini sõidetakse Bahreini rahvusvahelisel kardirajal Rotaxi aasta suurvõistlus Rotax Max Challenge Grand Finals. Eestit esindavad tänavu Nikita Ljubimov,...
1. detsember 2023

Järvamaal tuleb 9. detsembril vigursõiduvõistlus

Järvamaal Väätsal toimub 9. detsembril vigursõiduvõistlus, mis avab neljast etapist koosneva Järvamaa karikasarja. Võistlus on avatud kõigile soovijatele ja...
1. detsember 2023

Algas 2024. aasta sõitjalitsentside taotlemine

EAL kodulehel on alates tänasest / 1. detsembrist võimalik taotleda 2024. aasta sõitjalitsentse. Taotlemise protseduur ei ole muutunud, sama...
30. november 2023

Paul Aron võistleb järgmisel aastal Hitechi võistkonnas

Paul Aron võistleb 2024. aastal Hitech Pulse-Eight Racing meeskonnas FIA F2 meistrivõistlustel. “Mul on hea meel liituda Hitech-iga 2024....