Nädalavahetus autospordis: võistlusi üle Eesti offroadist ringrajasõiduni

Rallihooaeg jätkub Paide ralliga. Foto: Pille Russi

Eestis on tulemas taas tihe autospordinädalavahetus, meistrivõistluste punktid on mängus rallis, maastiku- ja ringrajasõidus ning autokrossis.

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistlused jätkuvad täna/reedel ja laupäeval sõidetava Paide ralliga. Võistlust on võimalik jälgida nii kohapeal kui otseülekannete vahendusel. Täna kell 17.43 algavat linnakatset näitab EAL Youtube´i kanal EAL TV, homseid katseid Delfi TV.

Maastikusõidu Eesti meistri- ja karikavõistlused jätkuvad Läänemaa Panga külas võistlusega Ridala Offroad Vaga Vesi. Täna kell 17.00 algavad ajasõidud, homme on võistluste algus kell 9.30 ja pühapäeval 9.00.

Autokrossi Liqui Moly Eesti meistrivõistluste etapp sõidetakse pühapäeval Matsi rajal Võrumaal. Kontrollsõidud algavad kell 11.45 ja finaalid 12.45.

Pühapäeval Porsche Ringil superkossihooaja lõpetav võistlus on ühtlasi ringrajasõidu Eesti meistrivõistluste etapp ajaloolistele vormelitele. Võistlussõidud algavad kell 12.00.

Laupäeval toimub Porsche Ringil kardispordi Postimees Spordi karikavõistluste etapp. Eelsõidud algavad kell 12.15, finaalid 14.35.

Täna kella 17.00-ni on avatud e-autospordi Eesti meistrivõistluste T&K Stagetech ralli rada Tšiili virtuaalteedel.

Mattias Vahtel, Ruben Volt ja Antti Rammo osalevad ringrajasõidu Itaalia meistrivõistluste etapil Vallelunga rajal. TCR Italy kvalifikatsioon on kavas laupäeval kell 11.55 (siin ja edaspidi Eesti aeg), esimene võistlussõit algab kell 18.30. Teine sõit toimub pühapäeval kell 10.50. Otseülekannet vahendab kodulehekülg.

Rallikrossi MM-punktidele võisteldakse Portugalis. Võistlust näitab RX+ All Live.

LOE KA NEID UUDISEID:

4. oktoober 2022

VIDEO. Raassilla uuel rajal stardivad oktoobri keskel ka rallikrossiautod

15.-16. oktoobrini Raassillal toimuval Tarvastu Karika viiendal etapil saavad võimaluse uut rada proovida ka rallikrossiautode ja krosskartidega sõitjad. 15....
3. oktoober 2022

Eestlaste rahvusvahelised tulemused: ralli, drift ja maastikuralli

Eesti võidusõitjad osalesid nädalavahetusel ralli maailma- ja Soome meistrivõistluste etapil ja drifti Euroopa sarja võistlusel. Lõpule jõudis ka Rumeenias...
3. oktoober 2022

Tõnis Kasemets võitis Ameerikas IMSA Prototype Challenge´i sarja

Tõnis Kasemets (Ligier JS P320) võitis Ameerika Ühendriikide sportautode võistlussarja IMSA Prototype Challenge, olles kiireim ka viimasel etapil Michelin...
3. oktoober 2022

Rallilegend222 supersprindi võitis Timmu Kõrge

LaitseRallyPark’is toimunud Rallylegend222 supersprindi võitis Timmu Kõrge, kes finaalsõidus edestas Robert Virvest poolteise sekundiga. Finaalis sõitsid viie masinaklassi võitjad...

Eesti Autospordi Liit

Reg. nr: 80076023
Aadress:
Mustamäe tee 4, 10621, Tallinn
Tel.: +372 6398 666
E-post: info@autosport.ee

Olulised lingid

Olulised lehed

Jälgi Eesti Autospordi Liitu ka:

© Kõik õigused on reserveeritud Eesti Autospordi Liidule