Nädalavahetus autospordis: lõpule jõuavad ralli ja drifti Eesti meistrivõistlused

Eelmise aasta Saaremaa ralli võitsid Georg Gross / Raigo Mõlder. Foto: Pille Russi

Nädalavahetusel selguvad Eesti meistrid rallis ja driftis, Eesti meistrivõistluste punktidele võisteldakse ka e-autospordis.

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistlused lõpevad reedel ja laupäeval sõidetava Saaremaa ralliga. Võistluse start antakse homme/reedel kell 17.30 Kuressaare keskväljakult ja finiš on samas laupäeval kell 19.00. Võistlust on võimalik jälgida kohapeal, stardi- ja finišipoodiumit ning linnakatset EAL Youtube´i kanali vahendusel ning laupäevaseid kiiruskatseid Delfi TV-st. Ülekanne stardipoodiumilt algab reedel kell 17.30, linnakatselt reedel kell 20.00 ja finišipoodiumilt laupäeval kell 19.00.

Drifti Eesti meistrivõistlused Pro-klassile lõpevad reedel ja laupäeval Riias toimuva Grand Finaliga. Võistlus on ka Põhja-Euroopas tsooni, Livonia (Eesti ja Läti) ja Läti meistrivõistluste etapiks. Reedel algusega kell 15.30 on kavas kvalifikatsioonid ning laupäeval alates kell 13.00 tandemsõidud.

E-autospordis lõpeb reedel kell 17.00 ralli T@K Stagetech Eesti meistrivõistluste etapp Walesi virtuaalteedel ning pühapäeval sõidetakse Formula EVAL-i V etapp Zandvoorti rajal. Seegi võistlus kuulub Eesti meistrivõistluste arvestusse.

Täna/neljapäeval jõuab lõpule Maroko maratonralli, kus Toomas Triisa / Mart Meeru (Can-Am Maverick X3) olid enne viimast võistluspäeva üldarvestuse 23. ja klassi T4 kaheksandal kohal.

Vormel 1 MM-sari jätkub Jaapani Grand Prix´ga, mille kvalifikatsioon sõidetakse laupäeval kell 9.00 (siin ja edaspidi Eesti ajad) ning võistlus algab pühapäeval kell 8.00. Otsepilti näitavad Viaplay Sport ja F1 TV.

MM-punktid on mängus rallikrossis, mille 8. ja 9. etapp sõidetakse laupäeval ja pühapäeval Spa-Francorchamspi rajal. Võistlust on võimalik jälgida RX+ kanali vahendusel.

LOE KA NEID UUDISEID:

8. detsember 2022

Rahvaspordihooaeg algab 7. jaanuaril Raplamaa rahvaralliga

2023. aasta rahvaspordihooaeg algab 7. jaanuaril sõidetava Raplamaa rahvaralliga, mis on noorteralli Eesti meistrivõistluste ja rahvaralli EAL karikavõistluste avaetapiks....
8. detsember 2022

Misso Karikas alustab uut hooaega juba detsembris

Misso rallikrossirajal sõidetav Misso karikasari alustab 2023. aasta hooaega juba käesoleva aasta 17. detsembril. Kavas on kuni kuus etappi....
7. detsember 2022

Ott Tänak / Martin Järveoja võistlevad 2023. aastal M-Spordi meeskonnas

Ott Tänak / Martin Järveoja võistlevad 2023. aasta autoralli maailmameistrivõistlustel M-Sport Ford World Rally Teamis. Meeskonna juht Richard Millener...
7. detsember 2022

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistlustel sõidetakse 2023. aastal kuus etappi

Eesti Autospordi Liidul on hea meel teatada, et autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistlustel sõidetakse 2023. aastal kuus etappi. Hooaeg...

Eesti Autospordi Liit

Reg. nr: 80076023
Aadress:
Mustamäe tee 4, 10621, Tallinn
Tel.: +372 6398 666
E-post: info@autosport.ee

Olulised lingid

Olulised lehed

Jälgi Eesti Autospordi Liitu ka:

© Kõik õigused on reserveeritud Eesti Autospordi Liidule