Nädalavahetus autospordis: Klaperjaht, Noored Roolis, MM-ralli Soomes ja palju muud

Tartumaal Lagujal toimub pika traditsiooniga Klaperjaht. Foto: Pille Russi

Nädalavahetusel toimub Eestis pika traditsiooniga maastikuvõistlus Klaperjaht, jätkuvad Noored Roolis – Cupella Cup sari ja kardispordi Postimees Sport karikavõistlused ning mitmed eestlased stardivad välismaal.

Tartumaal Lagujal toimuval maastikusõiduvõistlusel Klaperjaht on täna/reedel algusega kell 16.00 kavas võistlusklasside TR-1, ET1 ja ET2 ajasõidud, laupäev algab kell 8.30 klassi TR-1 võistlusega, jätkub ET1 ja ET2 mõõduvõtuga ning sportlik osa lõpeb klasside VEOK ja ATV Vaba ajasõitudega. Pühapäeval on algusega kell 9.00 kavas ATV Vaba, enduurotsiklite, veokite ja ATV-de stardid.

Noored Roolis – Cupella Cupi hooaja kolmas etapp sõidetakse pühapäeval Põltsamaal Kuningamäe kardirajal. Võistluspäev algab 8–12aastastele osalejatele kell 9.00 ja 13–15aastastele kell 13.00.

Kardispordi Postimees Spordi karikavõistluste kolmas etapp peetakse laupäeval Langel. Ajasõidud algavad kell 9.50, eelsõidud 10.40 ja finaalid 13.00.

E-autospordis on T@K Stegetech ralli Eesti meistrivõistluste etapi rada Kreeka virtuaalteedel avatud täna/reedel kella 17.00. Pühapäeval toimub aga e-autospordis drifti testvõistlus virtuaalsel Texas Motor Speedwayl. Võistlus algab kell 19.00.

Soome teedel jätkub pühapäevani autoralli MM-etapp, kus eestlastest on lisaks Ott Tänakule / Martin Järveojale (Hyundai i20 N Rally1) osalemas Egon Kaur / Silver Simm (Volkswagen Polo GTI). Rallit saab jälgida TV3 kanalite ja WRC+ All Live´i vahendusel.

Benediktas Vanagas / Kuldar Sikk (Toyota Hilux) osalevad tänasest pühapäevani kestval Ungari bajal.

Täna ja homme sõidetakse Cesise ümbruses autoralli Läti meistrivõistluste etapp, kus on startimas ka mitmed Eesti rallipaarid. Leedus Vilkyciai rajal on homme/laupäeval kavas rallikrossi Läti ja Leedu meistrivõistluste etapp, pühapäeval NEZ Balti meistrivõistluste etapp. Mõlemal on osalemas arvukalt Eesti sõitjaid.

LOE KA NEID UUDISEID:

19. august 2022

Nädalavahetus autospordis: maastikusõidust tippkiirusvõistluseni

Eestis võisteldakse nädalavahetusel kuuel autospordialal, MM-punktid on mängus rallis ning Saksamaal toimub tipptasemel driftivõistlus. Homme/laupäeval toimub Kehala rallikrossirajal krosskartide...
19. august 2022

Kardispordi Eesti meistrivõistlused naasevad suvepausilt

Kardispordi Eesti meistrisari jätkub pärast lühikest suvevaheaega kahe nädalase vahega toimuva etapiga, 26. ja 27. augustil võisteldakse Põltsamaal ning...
18. august 2022

Kiltsi lennuväljal jahitakse uut lõppkiirusrekordit

Laupäeval 20. augustil toimub Haapsalu lähistel Kiltsi lennuväljal lõppkiirusvõistlus V&K Teed One Mile Challenge 2022. Võisteldakse paigaltstardist suurima lõppkiiruse...
18. august 2022

Registreerumine Lõuna-Eesti rallile lõpeb juba täna õhtul

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste 5. etapp toimub juba järgmisel nädalavahetusel, 26. – 27. august 2022. Osalejate registreerimine on...

Eesti Autospordi Liit

Reg. nr: 80076023
Aadress:
Mustamäe tee 4, 10621, Tallinn
Tel.: +372 6398 666
E-post: info@autosport.ee

Olulised lingid

Olulised lehed

Jälgi Eesti Autospordi Liitu ka:

© Kõik õigused on reserveeritud Eesti Autospordi Liidule